Program tenisowy

Hotel: Mitsis Hotels Ramira Beach 5* ALL Inclusive

Program tenisowy

Oferujemy wypoczynek połączony z codzienna grą w tenisa. Codziennie po dobrej rozgrzewce przewidziane jest co najmniej 2 godziny gry dla każdego uczestnika, z wyjątkiem dnia przyjazdu i wyjazdu.

Możesz spędzić wakacje tenisowe sam, z przyjaciółmi, lub rodziną.

Standardowy program dotyczy uczestnictwa 1 osoby dorosłej zakwaterowanej w pokoju 2 -osobowym.

Jeżeli chcesz jechać z rodziną – osoby towarzyszące płacą tylko za pobyt (szczegóły w zakładce Nasza oferta). Dodatkowo dla każdej osoby towarzyszącej 1 godzina lekcji tenisa gratis.

Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko również spróbowało przygody z tenisem, proponujemy zajęcia dla najmłodszych ze specjalnie dobranym programem- jednym słowem Wy wypoczywacie, a w tym czasie Wasza pociecha zdobywa nowe tenisowe doświadczenia.

Ponieważ, tym co każdego z Nas najbardziej cieszy w tenisie to rywalizacja, dlatego podczas każdego wyjazdu organizowanego przez tennisholidays.pl prowadzone są rozgrywki turniejowe w różnej formule, zależnie od charakterystyki obiektu, ilości oraz poziomu zaawansowania uczestników (liga, rozgrywki play-off, singiel, debel, turniej finałowy). Podczas treningu lub meczów tworzone są statystki oraz analiza video, poszczególnych zawodników. Dla zainteresowanych istnieje możliwość szczegółowej analizy materiału video z instruktorem. Po przeprowadzonej konsultacji uczestnik wraz z instruktorem, może popracować nad korektą wyłapanych błędów. Gra lub trening może się odbywać między uczestnikami z tego samego turnusu jak i indywidualnie z instruktorem (max. 6 osób w grupie, które są klasyfikowane w zależności od poziomu wyszkolenia i systemu umiejętności NTRP). Tydzień zwykle kończy się turniejem finałowym Grand Slam, który wyłoni zwycięzcę ligi lub turnieju.

Przykładowy program dzienny

Dokładne godziny do korekty wraz z uczestnikami wyjazdu podczas spotkania organizacyjnego w pierwszym dniu wyjazdu:

  • rozgrzewka 9.00 – 9.30
  • trening z instruktorem 9.30 – 11.30
  • sparingi z innymi uczestnikami wyjazdu 11.30 – 13.30
  • czas wolny lub sporty uzupełniające (tenis stołowy, piłka nożna, pływanie, siatkówka, rowery, bieganie, bilard)
  • analiza video 20.00 – 21.00
  • analiza statystyk 20.00 – 21.00
  • oglądanie meczów tenisowych 21 – …

Informacje pomocnicze

Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą co najmniej dwie rakiety tenisowe oraz buty tenisowe na nawierzchnię uniwersalną.

Staramy się tak dobierać hotele, aby jakość kortów spełniała najwyższe standardy.

Jeżeli nie masz w danym dniu ochoty na tenisa, zgłoś to koordynatorom wyjazdu. Program jest tak skonstruowany, żebyś miał wystarczająco dużo czasu, żeby się cieszyć piękną okolicą i udogodnieniami. Zapytaj nas o możliwości spędzenia wolnego czasu.

Wykupienie wycieczki jest równoznaczne z oświadczeniem gracza o jego zdolności do gry i braku przeciwwskazań. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne obrażenia i kontuzje powstałe podczas treningów oraz rywalizacji sportowej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress